လွှတ်တော် ကိုယ်စားလှယ်များ စာရင်း

လွှတ်တော် ကိုယ်စားလှယ်များ စာရင်း

 

ပြည်နယ်လွှတ်‌တော်ကိုယ်စားလှယ်များ၏ ကိုယ်‌ရေးမှတ်တမ်း(အကျဉ်း)      
               
စဉ် အမည် မဲဆန္ဒနယ်/ရာထူး ပါတီ ‌မွေး‌နေ့
သက္ကရာဇ်
ပညာအရည်အချင်း လူမျိုး/ဘာသာ
ပြည်နယ်လွှတ်တော်ကိုယ်စားလှယ်          
  ကျောက်မဲခရိုင်            
ဦးစိုင်းထွန်းဝင်း(ခ) ဦးစိုင်းနော်ခမ်း ‌ကျောက်မဲမြို့နယ် SNLD ၁၆-၁၁-၁၉၈၅ B.A(Psy) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
ဦးစိုင်းထွန်းဉာဏ် ‌ကျောက်မဲမြို့နယ် SNLD ၂၃-၀၇-၁၉၇၆ AGTI(Mdy), B.A(LLB) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
ဦး‌မြင့်ဆွေ ‌နောင်ချိုမြို့နယ် NLD ၂၆-၀၇-၁၉၅၃ နဝမတန်း ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဒေါက်တာညီညီအောင် ‌နောင်ချိုမြို့နယ် NLD ၂၈-၁၂-၁၉၇၁ M.B.B.S, MA(Health), Social Science ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဦး‌ဝင်းကျော်(ခ) ဦးအိုက်မိန်း နမ့်ဆန်မြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၂၄-၆-၁၉၅၅ B.A(Hist) ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
ဦး‌အောင်ထွဏ်း နမ့်ဆန်မြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၁၁-၁ဝ-၁၉၅၅ သိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
‌ဦးတင်လှိုင် နမ္မတူမြို့နယ် NLD ၁၈-၈-၁၉၅၁ B.A(Geo) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဒေါ်နန်းစံဟွမ် နမ္မတူမြို့နယ် SNLD ၂-၇-၁၉၇၄ B.Sc(Hons), M.Sc(Math) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
ဦးသိန်းဇော် မန်တုံမြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၂၄-၄-၁၉၈၁ L.L.B ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
၁၀ ဦးအယိုင်စဉ် မန်တုံမြို့နယ် တအာင်း(ပ‌လောင်) ၂၀-၃-၁၉၆၇ B.A(Hist) ပ‌လောင်/ဗုဒ္ဓ
၁၁ ဒေါ်နန်းစမ်းစမ်းအေး သီ‌ပေါမြို့နယ် SNLD ၁၆-၁၂-၁၉၈၆ မဟာဘွဲ့၊ စွမ်းအင်နှင့် လျှပ်စစ်အင်ဂျင်နီယာ(M.Eng) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၂ ဦးစိုင်းခမ်းအောင် သီ‌ပေါမြို့နယ် SNLD ၆-၃-၁၉၅၂ အပထ(ခ)အလယ်တန်းဆရာဖြစ်သင်တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  ကျိုင်းတုံခရိုင်            
၁၃ ဦးစိုင်းလုံးဆိုင် ကျိုင်းတုံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၈-၄-၁၉၄၇ သိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၄ ဦးပီတာသောင်းစိန် ကျိုင်းတုံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၃-၈-၁၉၅၈ LLB, D.C.Sc အါခါ/ခရစ်ယာန်
၁၅ ဦးစိုင်းဝန်းဆမ် မိုင်းခတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၅-၁၀-၁၉၆၃ LLB ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၆ ဦးအားမဲ မိုင်းခတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၄-၁၀-၁၉၈၅ B.A(Geo) အာခါ/ခရစ်ယာန်
၁၇ ဦးအီးရှာမွေ မိုင်းပျဉ်း ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၈-၇-၁၉၅၇ သတ္တမတန်း လားဟူ/ခရစ်ယာန်
၁၈ ဦးစိုင်းလှဝင်း မိုင်းပျဉ်း ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၆.-၅-၁၉၄၆ သိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၁၉ ဦးစိုင်းလှိုင်ခမ်း မိုင်းယန်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၆-၂-၈-၁၉၈၄ B.A(Eng)MUFL ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၂၀ ဦးတင်ဝင်း မိုင်းယန်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၉-၉-၁၉၆၃ B.Sc(Zoo) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
  တာချီလိတ်ခရိုင်            
၂၁ ဦးစိုင်းစွံဆိုင်း တာချီလိတ်မြို့နယ် NLD ၇-၁၂-၁၉၅၉ န၀မတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၂၂ ‌ဦးခင်မောင်တင့် တာချီလိတ်မြို့နယ် NLD ၁၇-၁၂-၁၉၇၃ ပထမနှစ် (မြန်မာစာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၃ ဦးစိုင်းကျောက် မိုင်းဖြတ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၄-၂-၁၉၅၂ B.Sc(Credit) MSC F II(Phy) ရှမ်း/ခရစ်ယာန်
၂၄ ဦးအားကို မိုင်းဖြတ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၄-၅-၁၉၆၉ B.A(Geo) အာခါ/ခရစ်ယာန်
၂၅ ဦးအိုက်ခမ်းလှိုင် မိုင်းယောင်း NLD ၁-၁-၁၉၆၃ အဌမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၂၆ ဦးစိုင်းရှဲန်တစ်လုံ မိုင်းယောင်း NLD ၇-၂-၁၉၆၂ B.A(Geo) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  ‌တောင်ကြီးခရိုင်            
၂၇ ဦးစိုင်းညွှန့်လွင်(ခ)ဦးစိုးကြီး က‌လောမြို့နယ် NLD ၁-၉-၁၉၇၁ B.Sc(Chem) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၈ ဦး‌သန်းထိုက် က‌လောမြို့နယ် NLD ၂၀-၁၀-၁၉၇၈ B.Sc(Zoo) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၂၉ ဦးခွန်‌မောင်ပယ် ဆီဆိုင်မြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၀၇-၁၁-၁၉၅၇ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (မြန်မာ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃ဝ ဦးခွန်လှသိန်း ဆီဆိုင်မြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၁၈-၁ဝ-၁၉၇၃ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (ပထဝီ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၁ ‌ဦးထွန်းရင် ‌ညောင်‌ရွှေမြို့နယ် NLD ၂၅-၁-၁၉၅၂ တက္ကသိုလ်ဝင်တန်း အင်း/ဗုဒ္ဓ
၃၂ ဦး‌သိန်းဇော်မိုး ‌ညောင်‌ရွှေမြို့နယ် NLD ၂-၇-၁၉၇၆ B.Sc(IC) အင်း/ဗုဒ္ဓ
၃၃ ဦးခွန်ရဲထွေး ‌တောင်ကြီး ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၄-၁-၁၉၆၁ B.Sc(Phy) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၄ ဦးခွန်သူရအောင် ‌တောင်ကြီး ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၈-၈-၁၉၅၈ B.A(Geo) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၅ ဦးအာကာလင်း ပင်းတယ ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၈-၁၂-၁၉၈၀ B.A(Hist) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၃၆ ဦးညီညီ(ခ)ဦးညီလေးချမ်း ပင်းတယ NLD ၂၅-၃-၁၉၅၅ 3rd Year (B.Ag)H.G.P ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၃၇ ဦးခွန်လှဆန်း ပင်လောင်း ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၂-၇-၁၉၇၇ B.A(Geo) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၈ ဦးခွန်စောအောင် ပင်လောင်း ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၂၈-၂-၁၉၈၂ B.Com (Eco) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၃၉ ဒေါ်မေရီနျို့ ဖယ်ခုံမြို့နယ် NLD ၂၂-၁၂-၁၉၈၁ မဟာဥပဒေဘွဲ့ ကယန်း/ခရစ်ယာန်
၄ဝ ‌ဦးအင်းဂျေလို ဖယ်ခုံမြို့နယ် NLD ၁၇-၂-၁၉၈၃ စိတ်ပညာ (ဒုနှစ်) ကယန်း/ခရစ်ယာန်
၄၁ ဦးစိုင်းလုံကျော် ရပ်‌စောက်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၃၀-၁၀-၁၉၇၀ B.Sc (Phy)D.C.Sc ပလောင်/ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၄၂ ဦး‌အောင်‌ကျော်ညွန့် ရပ်‌စောက်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၃ဝ-၁ဝ-၁၉၆၆ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (မြန်မာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၄၃ ဦးအေးမင်းစိုး ရွာငံမြို့နယ် NLD ၂၉-၇-၁၉၇၈ ဒဿနိက‌ဗေဒ(ဒုနှစ်) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၄၄ ဦးစဝ်အောင်မြတ်(ခ)ဦးအောင်မြတ် ရွာငံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၄-၄-၁၉၆၃ (B.Sc)(D.S.A) ဓနု/ဗုဒ္ဓ
၄၅ ဦးစံလွင် ဟိုပုန်းမြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၂၁-၃-၁၉၆၃ သိပ္ပံဘွဲ့ (ရူပ‌ဗေဒ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၄၆ ဦးခွန်‌မောင်ဖြူ ဟိုပုန်းမြို့နယ် ပအိုဝ်းအမျိုးသား ၅-၅-၁၉၆၃ ဒဿမတန်း ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
  မူဆယ်ခရိုင်            
၄၇ ဦးအိုက်မွန် ကွတ်ခိုင်မြို့နယ် တအောင်း(ပလောင်) ၁၀-၄-၁၉၅၅ B.Sc(Math) ပလောင်/ဗုဒ္ဓ
၄၈ ဦးမြင့်လွင်(ခ) ဦးဝမ်ကွယ်တာ ကွတ်ခိုင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၃-၃-၁၉၄၃ သတ္တမတန်း မုန်းဝန်းဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၄၉  ဦးအေးမောင် နမ့်ခမ်းမြို့နယ် တအောင်း(ပလောင်) ၃၀-၆-၁၉၅၉ ဒဿမတန်း‌အောင် ပလောင်/ဗုဒ္ဓ
၅ဝ ဦးအောင်ဝင်း နမ့်ခမ်းမြို့နယ် တအောင်း(ပလောင်) ၆-၂-၁၉၅၉ B.Sc(Bot) ပလောင်/ဗုဒ္ဓ
၅၁ ဦးစိုင်းကျော်သိန်း မူဆယ်မြို့နယ် SNLD ၁၃-၆-၁၉၆၇ B.Sc(Hons) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၅၂ ‌ဦးကိန်မိုင် မူဆယ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၄-၅-၁၉၇၀ ဒသမတန်း ကချင်/ခရစ်ယာန်
 

 

မိုးမိတ်ခရိုင်

           
၅၃ ဦးမောင်ညို မဘိမ်း NLD ၂-၄-၁၉၆၀ ပထဝီ(ပထမနှစ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၅၄ ဦးမင်းမင်းသိန်း မဘိမ်း NLD ၂၆-၂-၁၉၈၁ (၆)တန်း ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၅၅ ဒေါ်ရီရီဝင်း မိုးမိတ် NLD ၆-၅-၁၉၇၀ B.A(Phil) ရှမ်း/ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၅၆ ဦးဆွေသိန်း မိုးမိတ် NLD ၃-၂-၁၉၅၉ B.E(Metallury) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
 

 

မက်မန်းခရိုင်

           
၅၇

ဦးညီနပ်

မက်မန်း "ဝ"ပါတီ ၉-၈-၁၉၆၄ B.Sc (Phy) ဝ/ခရစ်ယာန်
၅၈  ဦးကျကဇော် မက်မန်း လားဟူ ပါတီ ၂၂-၁၂-၁၉၇၁ အဌမတန်း လားဟူ/ခရစ်ယာန်
  မိုင်းဆတ်ခရိုင်            
၅၉ ဦး‌ဒါဝဒ် မိုင်းဆတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၅-၆-၁၉၈၄ B.A(Geo) လားဟူ/ခရစ်ယာန်
၆၀ ဦးသန်းဝင်း မိုင်းဆတ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၂-၁၂-၁၉၅၆ (၁၀)တန်းအောင် ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၁ ဦး‌စောမူးလာ မိုင်းတုံမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁ဝ-၄-၁၉၆၄ ဖွံ့ဖြိုး‌ရေးသိပ္ပံဆင်း လားဟူ/ခရစ်ယာန်
၆၂ ဦးဆန်းဝင်းအောင်(ခ) ဦးအောင်အောင် မိုင်းတုံမြို့နယ် NLD ၁၆-၁၂-၁၉၇၄ ‌အလယ်တန်း ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
  လားရှိုးခရိုင်            
၆၃ ဒေါက်တာမျိုးထွန်း ကွမ်းလုံ ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၇-၇-၁၉၆၈ M.B.B.S ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၆၄ ဦးဇော်ထွန်း ကွမ်းလုံ ကိုးကန့်ပါတီ ၆-၁၁-၁၉၇၆ B.Sc(Phy) ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၆၅ ဦးစိုင်းဆန်စိန် တန့်ယန်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၁၇-၁-၁၉၅၆ ဒဿမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၆ ဦးစိုင်းခမ်းမြတ် တန့်ယန်းမြို့နယ် SNLD ၉-၇-၁၉၆၉ စီးပွားရေး(ပထမနှစ်) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၇ ဦးစိုင်းစံ‌ဖေ မိုင်းရယ်မြို့နယ် SNLD ၁၈-၅-၁၉၅၂ ဒဿမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၈ ဦးစိုင်းမြင့်ထူး မိုင်းရယ်မြို့နယ် SNLD ၂၉-၇-၁၉၇၁ (၉)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၆၉ ဒေါက်တာလင်းထွဋ် လားရှိုးမြို့နယ် NLD ၂၀-၁-၁၉၆၀ B.D.S(YGN) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၇၀ ဦးအောင်သူ လားရှိုးမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၆-၂-၁၉၆၁ သိပ္ပံဘွဲ့(စကသ)၊ မဟာဝိဇ္ဇာဘွဲ့(ကာကွယ်ရေး) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၇၁ ဒေါ်နန်းခင်ထားရီ သိန္နီမြို့နယ် SNLD ၂၃-၃-၁၉၆၃ B.A(Hist) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၂ ဦးစိုင်းစိန်လူး သိန္နီမြို့နယ် SNLD ၁၉-၇-၁၉၇၀ B.Sc(zoo) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  လင်း‌ခေးခရိုင်            
၇၃ ဦး‌စိုင်းမွန်းလိန်း မိုးနဲမြို့နယ် SNLD ၁၃-၃-၁၉၇၆ AGTI(Dip), B.A(Business Management) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၄ ဦးစိုင်းမျိုးမြင့် မိုးနဲမြို့နယ် SNLD ၂၂-၅-၁၉၅၂ (၁၀)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၅ ဒေါ်နန်းဖွေးဟွမ်ဦး ‌မောက်မယ်မြို့နယ် SNLD ၁၀-၃-၁၉၈၅ B.Sc(zoo) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၆ ဦးခွန်ဟန်သိန်းဦး ‌မောက်မယ်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၄-၈-၁၉၇၃ သိပ္ပံဘွဲ့ (ဓာတု‌ဗေဒ) ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၇ ဦးစိုင်းနောင့် မိုင်းပန်မြို့နယ် SNLD ၇-၁-၁၉၈၃ စီပွားရေး(ဒုတိယနှစ်) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၈ ဦးစိုင်း‌အောင်ခမ်း မိုင်းပန်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၀၅-၀၄-၁၉၇၄ သတ္တမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၇၉ ဦးစိုင်းလုံ လင်း‌ခေးမြို့နယ် SNLD ၁၁-၃-၁၉၆၅ (၈)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၀ ဦးစိုင်းအောင်မျိုးကျော် လင်း‌ခေးမြို့နယ် SNLD ၂၇-၉-၁၉၇၁ B.Sc(Chem) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  လွိုင်လင်ခရိုင်            
၈၁ ဦးစိုင်းအောင်ကျော်ဦး ကွန်ဟိန်းမြို့နယ် SNLD ၄-၉-၁၉၆၆ B.Sc(Chem) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၂ ဦးစိုင်းစံထွန်း ကွန်ဟိန်းမြို့နယ် SNLD ၁၅-၁၁-၁၉၆၆ ဖွံ့ဖြိုးရေးသိပ္ပံဆင်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၃ ဦးလင်းအောင်ဆွေ နမ့်စန်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၇-၆-၁၉၇၃ B.A(DSA) ဗမာ/ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၄ ဦးစိုင်းလုံ နမ့်စန်မြို့နယ် SNLD ၁၁-၂-၁၉၅၄ (၁၀)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၅ ‌ဦးစိုင်းလုံ မိုင်းကိုင်မြို့နယ် SNLD ၁၁-၃-၁၉၅၄ (၁၀)တန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၆ ဦးစိုင်းပန် မိုင်းကိုင်မြို့နယ် SNLD ၀၄-၁၁-၁၉၆၂ ဒဿမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၇ ဦးစိုင်း‌ကျော်‌ဇေယျ လဲချားမြို့နယ် SNLD ၁၁-၀၆-၁၉၇၆ နဝမတန်း ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၈ ‌ဦးစိုင်းထွန်းအောင် လဲချားမြို့နယ် SNLD ၅-၇-၁၃၃၄ (၁၀)တန်းအောင် ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
၈၉ ဦးခွန်ဒီ‌ဂေါလ် လွိုင်လင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၅-၁ဝ-၁၉၆၈ မဟာဝိဇ္ဇာဘွဲ့ ပအိုဝ်း/ဗုဒ္ဓ
၉၀ ဒေါ်နန်းမြထွေး လွိုင်လင်မြို့နယ် SNLD ၃-၈-၁၉၇၃ ပထမနှစ်(ပထဝီ) ရှမ်း/ဗုဒ္ဓ
  ‌လောက်ကိုင်ခရိုင်          
၉၁ ဦး‌ကျောက်တယ်ချန် ကုန်းကြမ်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၀၄-၀၆-၁၉၇၈ ကိုးကန့်အထက်တန်း ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၉၂ ဦး‌ဝေ‌စန် ကုန်းကြမ်းမြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂-၂-၁၉၅၈ ကိုးကန့်အထက်တန်း ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
၉၃ ဦးအောင်သန်းထွဋ် ‌လောက်ကိုင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂၀-၅-၁၉၅၆ B.Sc(DSA), မဟာဝိဇ္ဇာဘွဲ့(ကာကွယ်ရေး) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၉၄ ဦးဘေရင်နယ်(ခ)ဦးခင်မောင်လွင် ‌လောက်ကိုင်မြို့နယ် ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၂-၁၁-၁၉၈၁ ကိုးကန့်အထက်တန်း ကိုးကန့်/ဗုဒ္ဓ
  ဟိုပန်ခရိုင်          
၉၅ ဦးခွန်ထွန်းလူ(ခ) ဦးဒီကီ ဟိုပန်မြို့နယ် ‘ဝ’ဒီမိုကရက်တစ် ၀၄-၁၂-၁၉၄၈ သတ္တမတန်း‌အောင် ‘‘ဝ’’/ဗုဒ္ဓ
၉၆ ဦးရန်ကျော် ဟိုပန်မြို့နယ် ‘ဝ’ဒီမိုကရက်တစ် ၇-၅-၁၉၆၅ ပထမနှစ်(ပထဝီ) ‘‘ဝ’’/ဗုဒ္ဓ
တိုင်းရင်းသားရေးရာကိုယ်စားလှယ်
ဦးဇုတ်‌ဒေါင် ကချင်တိုင်းရင်းသား တစ်သီးပုဂ္ဂလ ၁၉-၇-၁၉၄၂ တန်းမြင့်‌ကျောင်းထွက် ကချင်/ခရစ်ယာန်
ဦး‌ခွန်အေးမောင် ကယန်း(ပ‌ဒေါင်) NLD ၁၅-၁-၁၉၇၉ ဒသမတန်း‌အောင် ကယန်း/ခရစ်ယာန်
ဒေါက်တာအောင်သန်းမောင် ဗမာတိုင်းရင်းသား ပြည်ခိုင်ဖြိုး ၆-၁-၁၉၅၂ MBBS ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဦးယောသပ် လားဟူတိုင်းရင်းသား လားဟူပါတီ ၅-၇-၁၉၆၈

မြန်မာစာ (လားရှိုးတက္ကသိုလ်)၊ မြန်မာနိုင်ငံရေးသင်တန်းကျောင်း

(My Sop)

'ဝ'+လားဟူ/ခရစ်ယာန်
ဦးဂူဆာ လီဆူတိုင်းရင်းသား လီဆူပါတီ ၁၁-၈-၁၉၆၆ B.Sc(Math) လီဆူ/ခရစ်ယာန်
ဦးအာဗေလ အာခါတိုင်းရင်းသား အာခါပါတီ ၈-၈-၁၉၅၅ စိုက်ပျိုးရေးအထက်တန်းအောင် အာခါ/ခရစ်ယာန်
ဒေါက်တာထွန်းလှိုင် အင်းတိုင်းရင်းသား NLD ၁-၉-၁၉၄၉ MBBS(Rgn) အင်း/ဗုဒ္ဓ
တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ်
ဗိုလ်မှူးကြီး ‌စိုးမိုးအောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၄-၈-၁၉၆၂ သိပ္ပံဘွဲ့(သင်္ချာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဒုတိယ ဗိုလ်မှူးကြီး သန်းလွင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၄-၁၉၇၃ B.Sc(Phy) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး စိုးသူရ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၇-၁ဝ-၁၉၆၇ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
‌ဗိုလ်မှူး ဇော်ထွန်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၇-၃၁၉၇၂ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
‌ဗိုလ်မှူး စောစိန်‌ကျော် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၂-၁၉၆၉ သိပ္ပံဘွဲ့ (ဓာတု‌ဗေဒ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး သိန်း‌ဇော်ဦး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် 01-05-68 B.V.S ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး ဝင်းဟန် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁ဝ-၅-၁၉၆၈ သိပ္ပံဘွဲ့ (ရုက္ခ‌ဗေဒ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
ဗိုလ်မှူး စိုးသူထွန်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၂-၆-၁၉၇၆ မဟာအင်ဂျင်နီယာဘွဲ့ ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
‌ဗိုလ်မှူး အောင်နိုင်ထွန်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၀၃-၀၂-၁၉၇၄ မဟာသိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၀ ‌ဗိုလ်မှူး ကျော်‌ဇေယျ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၁-၁၉၇၉ မဟာသိပ္ပံဘွဲ့ (အင်ဂျင်နီယာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၁ ဗိုလ်မှူး ညီညီတင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၃-၆-၁၉၇၅ အင်ဂျင်နီယာ (စက်မှု) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၂ ဗိုလ်မှူး သန်းထွန်းဦး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၇-၇-၁၉၆၇ မဟာသိပ္ပံဘွဲ့ (သင်္ချာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၃ ဗိုလ်မှူး အောင်မျိုးကြည် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၉-၂-၁၉၆၉ B.Sc(Zoo) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၄ ဗိုလ်မှူး ဇော်မိုးလွင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၅-၈-၁၉၇၀ B.V.S ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၅ ဗိုလ်မှူး နေမျိုးဦး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၃-၅-၁၉၇၅ သိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၆ ဗိုလ်မှူး အောင်သူခိုင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၈-၃-၁၉၇၁ B.V.S ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၇ ဗိုလ်မှူး ဇော်လင်းထွေး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၆-၇-၁၉၇၆ B.A(Hist) ရှမ်း/ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၈ ဗိုလ်မှူး အောင်ဇော်မျိုး တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၄-၁၂-၁၉၇၇ B.E(EP), M.Sc(ET) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၁၉ ဗိုလ်မှူး ကျော်ကျော်ဝေ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၅-၇-၁၉၈၂ ကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်), မဟာကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (ရုရှား) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၀ ဗိုလ်မှူး ရီမွန် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၈-၅-၁၉၈၂ မဟာကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၁ ဗိုလ်မှူး ဖြိုးဝေဇော် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၉-၆-၁၉၈၂ B.C.Sc ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၂  ဗိုလ်မှူး မျိုးမင်းသူ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ်  ၂၈-၈-၁၉၈၂   ကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ 
 ၂၃ ဗိုလ်မှူး ရဲမြတ်ထွန်း   တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ်  ၁၂-၄-၁၉၇၈  M.B.B.S, M.Med.Sc(Anaethesiology)  ဗမာ/ဗုဒ္ဓ 
၂၄ ဗိုလ်မှူး/ဗိုလ်ကြီး ညီညီမင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၁-၀၅-၁၉၇၂ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၅ ဗိုလ်ကြီး မြင့်ထွန်းနိုင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၁၉-၁-၁၉၇၇ သိပ္ပံဘွဲ့ ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၆ ‌ဗိုလ်ကြီး တေဇာ‌အောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၃၃-၁၉၇၄ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (မြန်မာစာ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၇ ဗိုလ်ကြီး စိုးခိုင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၅-၂-၁၉၇၄ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ

၂၈

ဗိုလ်ကြီး ဆန်းလင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၃-၄-၁၉၇၄ သိပ္ပံဘွဲ့ (ရူပ‌ဗေဒ) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၂၉ ဗိုလ်ကြီး ပေါ်လာ တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၉-၆-၁၉၇၁ ဝိဇ္ဇာဘွဲ့ (သမိုင်း) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၀ ဗိုလ်ကြီး ‌အောင်‌ကျော်မြင့်ဝင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၁-၁၁-၁၉၈၂ M.Tech (Chemical) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၁ ‌ဗိုလ်ကြီး ကျော်ခန့် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၃-၇-၁၉၈၅ B.Sc(DSA, Electronic), ME.Tech(Moscow) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၂ ‌ဗိုလ်ကြီး မျိုးကိုကိုဝင်း တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၇-၅-၁၉၈၇ ကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (စစ်တက္ကသိုလ်), မဟာကွန်ပျူတာသိပ္ပံဘွဲ့ (ရုရှား) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၃ ဗိုလ်ကြီး မြတ်မင်းအောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၉-၆-၁၉၈၅ B.E(EP), DSTA ဗမာ/ဗုဒ္ဓ
၃၄ ဗိုလ်ကြီး ကျော်ဇင်အောင် တပ်မတော်သားကိုယ်စားလှယ် ၂၇-၁၂-၁၉၈၈ B.E(Mech;) ဗမာ/ဗုဒ္ဓ

အစိုးရအဖွဲ့

လွှတ်တော်

သတင်းများ

ဆက်သွယ်ရန်

မူလသို့

တိုင်းရင်းသား လူမျိုးများ

ရှမ်းပြည်နယ်(အရှေ့ပိုင်း)ဒေသများတွင် နေထိုင်ကြပါသည်။ ကျိုင်းတုံ၊ မိုင်းဆတ်၊ မိုင်းဖြတ်၊ မိုင်းယန်း၊ မိုင်းတုံ၊ မိုင်းပြင်း၊ တာချီလိတ်၊ လားရှိုး၊ တန့်ယန်း၊ မိုင်းရယ်၊ သိန္နီ၊ မက်မန်းနှင့် မိုင်းခတ်မြို့နယ်များတွင် အများဆုံးနေထိုင်ကြပါသည်။

 

We have 39 guests and no members online